Plyšák na mieru | Simi Toyz

Poštovné zdarma ku každej objednávke!

O nás

Sme začínajúca spoločnosť so sídlom v Trenčíne. Našou snahou je priniesť na trh originálny a jedinečný produkt, ktorý poteší našich zákazníkov. Darí sa nám to dosiahnuť pomocou výroby plyšových hračiek, ktoré sú tvorené na základe kresieb detí, partnerov, priateľov alebo kohokoľvek, kto má záujem oživiť svoju kresbu alebo obrázok.

Všetky plyšové hračky sú personalizované,  jedinečné a vyrobené na objednávku.

Simi Toyz je tvorená ľuďmi, ktorí sa snažia vdýchnuť život a jedinečnosť každej kresbe. Príbeh každej plyšovej hračky však začína na ceruzke jeho autora. Po prijatí kresby alebo obrázku sa naša „plyšáková designerka“ venuje každému detailu a pripraví materiály pre krajčírku, ktorá zhotoví finálnu verziu jedinečného plyšáka. Hračka je zhotovená tak, aby čo najvernejšie zobrazovala vytvorenú predlohu. Pri celom postupe sa dbá na každý detail, nakoľko autentickosť a kvalita zhotovenia plyšáka je pre nás prioritou. Každú plyšovú hračku je navyše možné doplniť vlastným textom, čo určite poteší nejedného vlastníka svojho nového plyšového kamaráta, ale tak isto aj firmy, ktoré majú logo na svojich maskotoch. 

Celý výrobný proces prebieha na Slovensku a každá personalizovaná plyšová hračka je vyrobená z kvalitných materiálov a vystužená antialergickou výplňou. Pri tvorbe plyšáka nevzniká žiadny odpad, pretože využívame každý kúsok látok. V obale nenájdete žiadny plast. Krabica, v ktorej Vám plyšová hračka príde je z recyklovaného papiera rovnako ako lepiaca páska, ktorá sa aktivuje vodou. Dodanie hračky trvá približne 4 týždne, a to v závislosti najmä od zložitosti jednotlivej kresby. 

Okrem plyšákov na objednávku ponúkame aj hromadnú výrobu - sériovú výrobu plyšákov pre firmy cez nášho zahraničného partnera. Pre viac info kliknite tu.

Ekologické

Vyrábame len na objednávku, nie sériovo. Všetko, čo vyrobíme má dopredu určeného majiteľa.

Kvalita

Každý plyšák je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov.

Vyrobené s láskou

Naši plyšáci sú vyrobení ručne a s láskou, na detailoch nám záleží.